FFK CUP "Zakochaj się w piłce"rocznik 2012 ZAGRAJĄ Z NAMI

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FFK CUP 2012

TEAMMWRPBZBS
1. FFK (granatowi) 6600255
2. Białe Orły (czarni) 64111710
3. AP Ciechanów 62311714
4. Hutnik Warszawa 62131314
5. AP Wilki 52121014
6. Białe Orły (czerwoni)5113812
7. FFK (pomarańczowi) 5113719
8. Ząbkovia Ząbki 5005312

Najlepszy Strzelec

http://sport-arena.ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/11/Trener_300x300.jpg

Alan Sikorski FFK

6 meczy / 11 goli

Najlepszy Zawodnik

http://sport-arena.ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/11/Trener_300x300.jpg

Dawid Kolczyński FFK

Najlepszy Bramkarz

http://sport-arena.ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/11/Trener_300x300.jpg

Mikołaj Jakubowski Białe Orły

TABELA GRUPA "A"

TEAMMPkt
1. FFK (granatowi) 39
2. Białe Orły (czerwoni)34
3. AP Wilki 34
4. Ząbkovia Ząbki 30

TABELA GRUPA "B"

TEAMMPkt
1. Białe Orły (czarni) 37
2. AP Ciechanów 35
3. Hutnik Warszawa 33
4. FFK (pomarańczowi)31

FFK CUP "Zakochaj się w piłce"GRUPA A

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:00
FFK (granatowi)
01234567890
FFK (granatowi)
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:00
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Ząbkovia Ząbki
Ząbkovia Ząbki
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:34
FFK (granatowi)
01234567890
FFK (granatowi)
01234567890
Ząbkovia Ząbki
Ząbkovia Ząbki
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:34
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.10:08
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
FFK (granatowi)
FFK (granatowi)
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.10:08
AP Wilki
01234567890
AP Wilki
01234567890
Ząbkovia Ząbki
Ząbkovia Ząbki

FFK CUP "Zakochaj się w piłce"GRUPA B

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:17
FFK (pomarańcz)
01234567890
FFK (pomarańcz)
01234567890
Białe Orły (czarni)
Białe Orły (czarni)
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:17
Hutnik Warszawa
01234567890
Hutnik Warszawa
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:51
FFK (pomarańcz)
01234567890
FFK (pomarańcz)
01234567890
Hutnik Warszawa
Hutnik Warszawa
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.09:51
Białe Orły (czarni)
01234567890
Białe Orły (czarni)
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.10:25
AP Ciechanów
01234567890
AP Ciechanów
01234567890
FFK (pomarańcz)
FFK (pomarańcz)
SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.10:25
Białe Orły (czarni)
01234567890
Białe Orły (czarni)
01234567890
Hutnik Warszawa
Hutnik Warszawa

FFK CUPĆwierćfinał A1 - B4

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.10:50
FFK (granatowi)
01234567890
FFK (granatowi)
01234567890
FFK (pomarańczowi)
FFK (pomarańczowi)

FFK CUPĆwierćfinał B1 - A4

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.10:50
Białe Orły (czarni)
01234567890
Białe Orły (czarni)
01234567890
Ząbkovia Ząbki
Ząbkovia Ząbki

FFK CUPĆwierćfinał A2 - B3

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:07
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Hutnik Warszawa
Hutnik Warszawa

FFK CUPĆwierćfinał B2 - A3

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:07
AP Ciechanów
01234567890
AP Ciechanów
01234567890
AP Wilki
AP Wilki

FFK CUPPÓŁFINAŁ 1(A1/B4-B2/A3)

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:24
FFK (granatowi)
01234567890
FFK (granatowi)
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów

FFK CUPPÓŁFINAŁ 2 (B1/A4-A2/B3)

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:24
Białe Orły (czarni)
01234567890
Białe Orły (czarni)
01234567890
Hutnik Warszawa
Hutnik Warszawa

FFK CUPMECZ O MIEJSCE 7

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:41
FFK (pomarańczowi)
01234567890
FFK (pomarańczowi)
01234567890
Ząbkovia Ząbki
Ząbkovia Ząbki

FFK CUPMECZ O MIEJSCE 5

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:41
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
Białe Orły (czerwoni)
01234567890
AP Wilki
AP Wilki

FFK CUPMECZ O MIEJSCE 3

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:58
AP Ciechanów
01234567890 *
AP Ciechanów
01234567890
Hutnik Warszawa
Hutnik Warszawa

FFK CUPFINAŁ

SOBOTA, 13 LUTY 2021 , Godz.11:58
FFK (granatowi)
01234567890
FFK (granatowi)
01234567890
Białe Orły (czarni)

© FFKSport, Autor strony: Marcin Górski