FFK CUP "Zakochaj się w piłce"rocznik 2013 ZAGRAJĄ Z NAMI

TABELA FFK CUP 2013

TEAMMWRPBZBSPkt
1. Wilczki I 871032122
2. KS Łomianki I 861134519
3. Wilczki II 860222318
4. FFK I 832381211
5. KS Łomianki III 831471510
6. AP Wilki 822410238
7. AP Ciechanów 82068166
8. FFK II 82064236
9. KS Łomianki II 81078243

Najlepszy Strzelec

http://sport-arena.ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/11/Trener_300x300.jpg

Tobi Paprocki KS Łomianki I

8 meczy / 11 goli

Najlepszy Zawodnik

http://sport-arena.ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/11/Trener_300x300.jpg

Michał Kwaśniak Wilczki II

Najlepszy Bramkarz

http://sport-arena.ffksport.pl/wp-content/uploads/2020/11/Trener_300x300.jpg

Oskar Milewski Wilczki I

FFK CUP 2013BOISKO A

NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:00
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:14
KS Łomianki II
01234567890
KS Łomianki II
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:28
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
FFK I
FFK I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:42
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:56
KS Łomianki II
01234567890
KS Łomianki II
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:10
KS Łomianki III
01234567890
KS Łomianki III
01234567890
Wilczki I
Wilczki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:24
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
KS Łomianki I
KS Łomianki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:38
AP Ciechanów
01234567890
AP Ciechanów
01234567890
Wilczki I
Wilczki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:52
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
KS Łomianki II
KS Łomianki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:06
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki II
KS Łomianki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:20
AP Ciechanów
01234567890
AP Ciechanów
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:34
FFK I
01234567890
FFK I
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:48
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki III
KS Łomianki III
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:02
KS Łomianki II
01234567890
KS Łomianki II
01234567890
Wilczki I
Wilczki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:16
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:30
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:44
KS Łomianki II
01234567890
KS Łomianki II
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:58
FFK I
01234567890
FFK I
01234567890
Wilczki II
Wilczki II

FFK CUP 2013BOISKO B

NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:00
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
Wilczki I
Wilczki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:14
KS Łomianki III
01234567890
KS Łomianki III
01234567890
AP Ciechanów
AP Ciechanów
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:28
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:42
KS Łomianki III
01234567890
KS Łomianki III
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.09:56
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
FFK I
FFK I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:10
AP Ciechanów
01234567890
AP Ciechanów
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:24
FFK I
01234567890
FFK I
01234567890
KS Łomianki II
KS Łomianki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:38
KS Łomianki III
01234567890
KS Łomianki III
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.10:52
FFK I
01234567890
FFK I
01234567890
KS Łomianki III
KS Łomianki III
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:06
AP Wilki
01234567890
AP Wilki
01234567890
Wilczki I
Wilczki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:20
FFK II
01234567890
FFK II
01234567890
KS Łomianki III
KS Łomianki III
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:34
AP Wilki
01234567890
AP Wilki
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.11:48
Wilczki I
01234567890
Wilczki I
01234567890
Wilczki II
Wilczki II
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:02
FFK I
01234567890
FFK I
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:16
KS Łomianki II
01234567890
KS Łomianki II
01234567890
KS Łomianki III
KS Łomianki III
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:30
FFK I
01234567890
FFK I
01234567890
Wilczki I
Wilczki I
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:44
KS Łomianki I
01234567890
KS Łomianki I
01234567890
AP Wilki
AP Wilki
NIEDZIELA, 14 LUTY 2021 , Godz.12:58
FFK II
01234567890
FFK II
0123456789001234567890
Wilczki I
Wilczki I

© FFKSport, Autor strony: Marcin Górski